Tytuł:
Kim i Ktoś z Nikim

Tekst i ilustracje: Jolanta Marcolla
Wydawnictwo >Jedyne Takie<
(autorskie książki Jolanty Marcolla)

48 stron
Oprawa twarda
Format 20 x 23 cm
Kategoria: dzieci 5-7 lat
Rok wydania: 2017
Wydanie pierwsze
ISBN 978-83-942785-1-9
cena 25 zł

W przypadku zamówień powyżej 10 egz., cena jednej książki to 15 zł.

Najnowsza książka Jolanty Marcolla pt. "Kim i Ktoś z Nikim" dostarczy Czytelnikowi sporo pozytywnych emocji. Zaskakująca - tak wizualnie, jak treściowo - adresowana jest do młodszych i starszych dzieci (5-7 lat), lubiących łamigłówki słowne i niespodzianki.

Jej bohaterowie prowadzą pozornie prostą rozmowę, jednakże naszpikowaną tak wieloma zabawnymi pułapkami dwuznaczności i gry słownej, że staje się dla czytającego nie lada wyzwaniem. Ponadto, można tę książkę czytać na dwa sposoby: dialogi z komentarzem, ale również z pominięciem tego drugiego.

Wyjątkową atrakcją książki jest konkurs plastyczny na: "Portret Przyjaciela" z niecodzienną nagrodą! Warunki konkursu podane są wewnątrz.
Ale jest w tej książce jeszcze coś...

Oprócz wyzwań związanych z gimnastyką umysłu, autorka ma dziecku do przekazania bezcenną wiedzę: jak ważna jest dla nas przyjaźń, jak rozpoznać prawdziwego przyjaciela, jak zdobyć przyjaciela i jak samemu stać się dobrym przyjacielem, pomagając innym swoją obecnością i zainteresowaniem.

Jolanta Marcolla - znana od wielu lat na rynku wydawniczym ilustratorka książek dla dzieci, zajmująca się również fotografią, filmem artystycznym i malarstwem (patrz: www.marcolla.pl), tworzy ostatnio i wydaje we własnym Wydawnictwie, autorskie książki obrazkowe.

"Kim i Ktoś z Nikim" jest drugą, po "Wiedźmach i czarownicach", pozycją, która w całości wyszła spod jej rąk. Każda z tych książek opracowana indywidualnie, charakteryzuje się wyjątkową dbałością o ich warstwę tak merytoryczną, jak ilustracyjną i edytorską. Każda jest godna Twojej uwagi.

UWAGA!
Z chwilą ukazania się książki pt. "Kim i Ktoś z Nikim"
i konkursem w niej ogłoszonym,
na stronie Wydawnictwa zostaje otwarta:


w której co miesiąc będą prezentowane nagrodzone
i wyróżnione prace konkursowe na temat:
Portret Przyjaciela
Przypomnę, że konkurs jest ogłoszony wewnątrz książki.
Zapraszamy !